سفارش پکیج کامل دعوت نامه
+
خدمات رایگان ویزای شنگن

پکیج شماره 1

جهت سفارش

کلیک کنید

سفارش پکیج
رایگان
ویزای شنگن

پکیج شماره 2

جهت سفارش

کلیک کنید

سفارش پکیج کامل دعوت نامه
+
خدمات رایگان ویزای شنگن

پکیج شماره 1

جهت سفارش

کلیک کنید

سفارش پکیج رایگان ویزای شنگن

پکیج شماره 2

جهت سفارش

کلیک کنید

انواع دعوت نامه های منطقه‌ ی شنگن (SCHENGEN AREA)

یکی از شیوه‌های سفر به کشورهای منطقه‌ی شنگن (کشورهای عضو اتحادیه‏‌ی اروپا) ارائه دعوت نامه‌های مختلف است. با توجه به شرایط کنونی کشور دعوت‌ نامه‌ها ، شرایط سفر و اقامت موقت به کشورهای خارجی را برای متقاضیان راحت‌تر کرده و شانس اخذ ویزای متقاضی را افزایش خواهند داد. دعوت‌نامه‌ها می‌توانند توریستی، دیداری یا شخصی،‌ نمایشگاهی، تجاری، کنفرانس و دوره‌های تحصیلی با‌شند که برای هدفی مشخص از قبیل شرکت در همایش‌های هنری و تجاری، تحصیل، گردش و … ، برای افراد صادر شده و ارسال می‌شوند. در ادامه به شرح مفصل هر یک از این‌ دعوت نامه‌ها خواهیم پرداخت، پس با ما همراه باشید.

معرفی کشورهای شینگن

منطقه‌ی شنگن به ۲۶ کشور اروپایی عضو اتحادیه‌ی اروپا  گفته می‌شود که قانون کنترل گذرنامه در بدو ورود به کشورهای گفته شده را برای شهروندان این منطقه حذف کرده‌اند.

کشورهای عضو منطقه‌ی شنگن عبارتند از اتریش،‌ بلژیک،‌ بلغارستان، کرواسی، قبرس،‌ جمهوری چک، دانمارک،‌ استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، رومانی، اسلوونی،‌ سوئد،‌ یونان، مجارستان، ایرلند، ایتالیا، لتونی،  لیتوانی، لوکزامبرگ، مالتا، هلند، لهستان، پرتغال، اسلوواکی،‌ اسپانیا و کشور بریتانیا. شرکت «Invitation Letter» انواع دعوت نامه‌ها را برای متقاضیان در کشورهای این منطقه را انجام خواهد داد.

در واقع دعوت نامه نوعی تعهد نامه مالی است که برای تضمین هزینه‌های زندگی فرد با تابعیت کشور دیگر برای دولت کشور مقصد ارائه می‌شود، به صورت واضح‌تر فرد یا سازمان ارسال کننده‌ی دعوت نامه به کشور مقصد تضمین تامین هزینه‌های توریست را در زمان مقرر خواهد داد، اما بیشترین اهمیت و نکته‌ی اساسی دعوت نامه در افزایش شانس متقاضی برای اخذ ویزا از سفارت کشور مورد نظر خود است.

 

چرا باید دعوت نامه بگیریم؟

دعوتنامه ویزای شنگن

به دلیل شرایط کنونی کشور، سفر یا اقامت موقت در کشورهای منطقه‌ی شنگن قوانین سختی را برای هموطنان در پی دارد، بالطبع در این نوع شرایط اخذ ویزای کشورهای شنگن نیز به یکی از دغدغه‌های متقاضیان تبدیل شده است. پیشنهاد ما این است که با استفاده از دعوت نامه‌های مختلف اخذ ویزای خود را به قطعیت نزدیک کنید. ما درگروه «اینویتیشن لتر» که تجربه‌ی فراوانی در حوزه‌ی مهاجرت و دعوت نامه را دارد ، سعی خود را مبنی بر ارائه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی بهترین خدمات به شما متقاضیان  را خواهیم داشت.

دعوت نامه دیداری

در این نوع دعوت نامه ، دوستان یا بستگانی که در خارج از کشور سکونت داشته و اقامت کشور مقصد را دارند، دعوت نامه‌ای برای آشناهای خود به کشور ایران ارسال می‌کنند تا فرد مورد نظر زمان مقرری را در کشور مقصد سپری کنند. کسی که این نوع دعوت نامه را ارسال می‌نماید باید تمامی شرایط نامه‌ی رسمی با مضمون دعوت را داشته باشد. بعد از ثبت درخواست توسط مشتریان،‌ متخصصان مجرب شرکت «اینویتیشن لتر» (invitation letter) در سریع‌ترین زمان ممکن دعوت‌ نامه‌ی مربوطه را برای شما دریافت و ارسال خواهند کرد.

دعوت نامه توریستی

در واقع دعوت نامه توریستی همانند دیگر دعوت نامه‌ها یک نوع ویزای موقت محسوب می‌شود که توسط شرکت‌های توریستی صادر می‌شود. با توجه به اعتبار شرکت صادر کننده‌ این نوع ویزا، فرد اجازه دارد بنا به زمان مقررشده‌ی دعوت نامه در کشور مقصد اقامت داشته باشد.

دعوت نامه نمایشگاهی

 دعوت نامه‌ی نمایشگاهی از طریق شرکت‌های برگزار کننده نمایشگاه صادر شده و برای بازدید و یا شرکت در نمایشگاه‌ها است. این دعوت نامه دارای دو نوع نمایشگاهی و غرفه داری است که با هم متفاوت هستند. همان‌طور که ذکر شد دعوت نامه‌ی نمایشگاهی اجازه‌ی بازدید شخص از تمامی نمایشگاه‌ها را به شخص می‌دهد، در دعوت نامه‌ی غرفه‌داری نیز فرد اجازه‌ی برپایی غرفه را در کشورمقصد خواهد داشت. شانس ویزا شدن فرد در این نوع دعوت نامه بسیار زیاد خواهد بود.

دعوت نامه تجاری

این نوع دعوت نامه توسط شرکت‌ها به دلیل تجارت و توسعه‌ی کسب و کار برای متقاضیان صادر می‌شود. شرکت مقصد با اهداف کسب و کار و تجارت این نوع دعوت نامه را صادر می‌نماید.

دعوت نامه کنفرانس یا سمینار

این دعوت نامه همانند دعوت‌ نامه‌ی نمایشگاهی است با این تفاوت که شرکت یا شخص برگزار کننده کنفرانس یا سمیناراین نوع دعوت نامه را برای اجازه‌ی شرکت شخص متقاضی در این سمینارها و ارائه‌ی کنفرانس‌ها صادر می‌نماید.

دعوت نامه ی دوره ی تحصیلی

دعوت نامه‌ی دوره ی تحصیلی از طرف دانشگاه‌ها و موسسه‌های معتبر تحصیلی برای داوطلبان صادر می‌شود. این دعوت نامه‌ها یک روزه تا ۶ ماهه هستند که به داوطلب اجازه‌ی اقامت و تحصیل در این بازه‌ی زمانی در کشور مقصد را خواهند داد.

ما در گروه «اینویتیشن لتر» (invitation letter) تمامی این دعوت‌ نامه‌ها را برای متقاضیان در کوتاه‌ترین زمان ممکن (دو روز تا دوهفته) صادر خواهیم نمود. متقاضیان می‌توانند با فراغ خاطر دعوت‌نامه‌های مختلف را از متخصصان مجرب ما در حوزه‌ی اقامت دائم و موقت کشورهای مختلف جهان علی‌الخصوص حوزه‌ی شینگن دریافت نمایند.